עבור אל Sway זה

 

מרכז הכח לצמוח כולל בתוכו

 • טיפולים אישיים
 • סדנאות קצרות
 • הרצאות
 • קורס להכשרת מטפלות קניסיולוגיות בשיטת "הכח לצמוח"

טיפולים אישיים:

טיפול קינסיולוגי נותן מענה לאנשים רבים. ייתכן שגם אתה תוכל להיעזר בשיטה נהדרת זו. השיטה משתמשת בטכניקה הנקראית "בדיקת שריר".

על-ידי נגיעה קלה על השריר הבודק מקבל תשובה מהימנה מתת המודע של האדם. תגובה "חזקה" של השריר – התשובה כן. תגובה "חלשה" של השריר – התשובה לא.

הבודק שואל את גוף המטופל שאלות המכוונות את הטיפול.

על-ידי השאלות ניתן לדעת איזה רגשות מציפים את האדם בהקשר לנושא המדובר וכן ניתן לשחרר את החסימה הרגשית.

המטופל עובר במהלך הטיפול שחרור של האירוע והרגשות שליליים ומאפשר לעצמו ראיה חיובית חילופית. כעת האדם יכול לשנות את מצבו ולהגיע למיצוי החיים באופן חיובי

סדנאות:

ישנם מספר אפשרויות לסדנאות:

סדנאות גוף ונפש – עדינה מסטבאום

אני  מעבירה סדנאות בנושאים מגוונים הקשרים לתחום גוף ונפש ושמירת הבריאות בעין יהודית.

משתתפות הסדנא מקבלות כלים לקחת אחריות על ההתנהלות שלהן ולהיות מודעות לתהליכים העוברים עליהן.

הכל מתוך ראיה חיובית המתאימה לרוח התורה.

אני מלמדת קורס שנתי בנתיבות להכשרת מטפלות קניסיולוגיות. שנה הבאה ייפתח המחזור השלישי

סדנא בסלון ביתך

פרטים על הזמנת סדנאות:

כל סדנא בת 3 מפגשים. כל מפגש אורך כשעתיים. כולל הפסקה . 10-12 משתתפות במפגש.

אפשרות לסדנת בקר / ערב

ההרצאה בנויה מחלק פרונטאלי שבו אני מתארת את הגישה ובין החלק המעשי שבו המשתתפות מיישמות את הנלמד וכן הדגמה על מתנדבת מהקהל.

ניתן לשלב מצגת בסדנא

ניתן להזמין סדנאות ליישוב שלכם.

רישום והזמנה: עדינה –  052-7905906

מעבר לפירוט הסדנאות וביצוע הזמנה

הרצאות

קורס להכשרת מטפלות

קורס הכח לצמוח

לפוסט הזה יש 10 תגובות

 1. בחסדי ה' יתברך ובשעה טובה נולדה לנו בת! תודה על הכל.

 2. עדינה ערב טוב. הגעתי אליך בגלל חומציות שהייתה לי בקיבה וכל מה שאכלתי הפריע לי מאד. הרגשתי תסכול. אחר הטיפול שלך אני מרגישה מאד טוב. תודה רבה רבה . אימבט.

 3. שלום, אתמול פניתי אליך בגלל גב תפוס. היום יותר טוב. הולכת רגיל אבל זהיר. מדי פעם הוא נתפס לכמה שניות וזהו! ברוך ה'. תודה רבה עדינה. ה' ישלם שכרך.

 4. שלום, הבת שלי אחרי לידה הרגישה חרדות ולא הצליחה להירדם. לאחר טיפול אחד שלך היא הצליחה להירדם. היא אפילו התחילה קצת לתפקד. בזכותך. אין מילים להודות. הצלת את ביתי, לא אשכח בחיים…

 5. עדינה יקרה! אני שמחה לבשר לך שנולד לנו בן מתוק! והייתה לידה מדהימה!! תודה רבה על ההכנה ללידה שעשית לי. בת אל.

 6. עדינה יקרה. תודה רבה על הטיפול. הרגשתי הקלה כבר אתמול והיום הייתי בעבודה. שרה

 7. עדינה יקרה. שבוע שעבר השתתפתי במפגש הראשון בסדנא שהעברת. הייתה זו הצלה עבורי. בסדנא לימדת תרגילי הרפיה, נשימות וחשיבה חיובית. יומיים לאחר מכן היה לי דיון ראשון בבית הדין בנוגע לגירושין. ידעתי בוודאות שעלי להתגרש לאחר ניסיונות של שלום בית והאישיות הבעייתית של בעלי. אולם הייתי מאד מבוהלת ומפוחדת מהמעמד בבית הדין. לא ידעתי האם אוכל להביע את עמדתי בבהירות ובשלמות. והנה קרה נס: תוך 3 שעות, קיבלתי את הגט!!! לאורך הדיונים תרגלתי את התרגילים שלימדת בסדנא וחשבתי על ההדרכה האישית שנתת לי וכך דברי שיקפו את התמונה המלאה. עכשיו אני משוחררת להתחיל את חיי מחדש. תודה רבה. מיטל

 8. רציתי לומר לך תודה רבה, תודה ענקית! מודה לך ממש שהיית שליחה של ה' לעזור לי להגיע ליסודות שהייתי חייבת לגלות ולתקן אותם אצלי. ב"ה בזכות הטיפול – מצב שסחבתי איתו כ"כ הרבה שנים – מאחורי! אני מודה לך ממש על הליווי!

 9. עדינה יקרה, השתתפתי בסדנא שהעברת. באחד התרגולים שעשינו העליתי את הפחד שלי ממים. ב"ה בעקבות התרגיל שעשינו – עבר לי כמעט הפחד ועכשיו אני מסוגלת לשחות בביטחון רב יותר. תודה רבה. מאד נהניתי מהסדנא וקיבלתי כלים רבים. הדסה.

 10. מה קורה איתי?… פתאום נהייתי רגשנית. אני רגילה שאני כ"כ שכלית ומנותקת מהרגש שלי. מאז שהייתי אצלך – חל אצלי מהפך. אני כמעט בוכה מספר פעמים ביום ואני יודעת שזה שלב טוב.
  גם הרגישות למזון שבגללה פניתי אלייך – עברה לגמרי אחרי טיפול אחד ואני יכולה שוב לאכול עגבניות וחצילים בלי כאבים פיזיים. תודה רבה. מרים

כתיבת תגובה

סגירת תפריט